Allan Holdsworth Discography: Difference between revisions

From Allan Holdsworth Information Center
Line 632: Line 632:
|Lockwood/Beck/Holdsworth/Jenny-Clark/Romano
|Lockwood/Beck/Holdsworth/Jenny-Clark/Romano
|[[The Unique Concert]][https://www.youtube.com/watch?v=gm7KvOwDoQ8&list=OLAK5uy_mmqYTjX1ovZMpHXsolDPCWbXHl3J5cu2c&index=1]
|[[The Unique Concert]][https://www.youtube.com/watch?v=gm7KvOwDoQ8&list=OLAK5uy_mmqYTjX1ovZMpHXsolDPCWbXHl3J5cu2c&index=1]
|2020
|Group member
|Guitar
|-
|Soft Works
|[[Abracadabra In Osaka]]
|2020
|2020
|Group member
|Group member